Zdejcina: Fk Hýskov "B" 1:3

21.04.2013 21:54

Sestava: Janda - Michalovský M., Pavlásek , Jonáš, Svoboda , Červený, Michalovský P., Křišťál , Krajíc – Burian, Štofko
45“ Tomsa Ml. za Červeného

Zápas proti nejslabšímu soupeři jsme nezačali špatně hned v úvodu vstřelil Štofko gól, který bohužel rozhodčí kvůli údajné ruce neuznal. V 25“ vznikl závar v soupeřově vápně a Křišťál svým důrazem otevřel skóre. Do konce první půle se nic podstatného nestalo. V 50“ dostal Michalovský P. skvělou přihrávku na půli, po malém povzbuzení (jdi sám) to zabalil a zakončil přesně k tyči. Od té doby jsme byli jednoznačně lepší a svojí převahu korunovali gólem na 0:3, když to Venca Burian vzal na sebe a sóle od půle zakončil střelou podél brankáře. Domací pouze ke konci snížili na 1:3.