Vysoký Újezd: Fk Hýskov "B" 5:5 (4:1)

24.09.2011 23:18

sestava: Janda, Vaněček, Vondrák, Vrchlavský, Jonáš, Krajíc, Michalovský P., Junek, Poláček, David, Procházka střídal: Krůta

branky: Junek 4, Krajíc. ČK: Janda, Krajíc, Vaněček a Procházka!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentář trenéra: Utkání velmi ovlivnila červená karta Vaněčka za ruku, udělená hned v úvodu ukání.Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 3:0 díky mnoha nepřesnostem jak našich, tak rozhodčího Kozy. V 25 min to bylo už 4:0 a vypadalo to na debakl. Naštěstí jsme ještě do poločasu dali jeden gól. O půli jsme si  vše snažili vyříkat a domluvili jsme se,  že místo vzájemného osočování se na place povzbudíme. Semkli jsme se a postupně jsme srovnali na 4:4. Nakonec hektické utkání skončilo 5:5. Bohužel závěr utkání poznamenalo nesmyslné vyloučení Krajíce a následná nedisciplinovanost Jandy a Procházky.Chtěl bych poděkovat klukům, kteří nakonec zbyli na hřišti a udrželi aspon bod. VELKÁ GRATULACE KLUKŮM Z ÁČKA SUPER JEN TAK DÁL!!!!!!!