Tuchoměřice: Fk Hýskov 3:0 (0:0)

07.04.2012 21:50

sestava: Hosnédl, Fiala, Poláček, Frydrych, Choc, Steiner, Vávra, Sechovec, Stejskal, Stehlík, Hnátek. střídali: 60´Pošmurný za Stehlíka, 70´ Kouřil za Hnátka. Komentář hýskovského fanouška a sponzora R.Nováka: Do Tuchoměřic jsme přijeli ve slabší sestavě (Bartoš, Kabát, Lhotka, Křestan) ,ale v hojném počtu diváků.V 1.poločase to nebylo moc znát hrálo se nahoru dolu.Vytvořili jsme si dvě 100% šance, ostatní náznaky šancí se nelíbily panu pomeznímu. Druhý poločas začal stejně i když na druhé straně se pan pomezní teprve zaučoval, věděl co má dělat! Hra byla nervozní,rozhodčí hru kouskoval a diváci z obou táborů si mysleli, že plichta bude dobrá pro obě mužstva, ale "někdo s tím nesouhlasil". Po dvou Chocových hrubých chybách domácí trestali a pak už jsme fotbalu moc neviděli. Naši hráči většinou diskutovali s rozhodčím a můžou být rádi,že neviděli Č.K. Zápasy u soupeřů ,kteří se na jaře zachranují, budou asi velmi složité. Na druhou stranu jsme viděli pěkné zázemí a prostředí,kde měli výborné pivko a chutné jídlo v udírně.

KOMENTÁŘ TRENÉRA: Nevím jak je možné, že mužstvo podá proti Doksům výborný výkon a proti soupeři, který je o polovinu horší podá matný výkon. Jsme jako "Jánošíci" kvalitní mužstva ( Doksy, Loděnice, Lidice, Kladno) porážíme a průměrným týmům ( Tuchoměřice, Bránov, Braškov, Mutějovice) body dáváme. Vím , že se opět budeme vymlouvat na rozhodčí. Ano škodil ,ale zápas neovlivnil tak jako v Mutějovicích (dvě vymyšlené penalty).Zápas jsme si prohráli sami.První poločas kdy jsme hráli proti větru jsme si vypracovali 3 jasné šance, ale ty jsme neproměnili. Sechovec uklouzl a Vávra s Hnátkem nedali.Do druhé půle jsme šli s tím ,že hrajeme po větru a měli jsme co nejvíc střílet. Bohužel šla pouze jedna střela ze střední vzdálenosti. Rozhodčí sice domácí tlačil, ale jejich branky jsme si dali vlastně sami. Takové chyby na první a druhý gol co udělal Pavel Choc a u tak zkušeného hráče se jen tak nevidí. Utkání mohlo skončit v pohodě 0:0.Drtivá většina hráčů se více zaměřovala na nepřesného rozhodčího a tím se nekoncentrovala na zápas. Je to škoda, protože Tuchoměřice byly opravdu špatné.Je pravda , že chybějí hráči ( Bartoš, Křestan, Lhotka, Pošmurný, Kabát), ale s tím nic nenaděláme a musíme bojovat jako proti Doksům. Přijdou těžší zápasy.