Stašov B - Hýskov B 1:4 (1:2)

13.10.2013 13:46

Vávra-Michalovský, Stehlík, Jonáš(Červený T.), Červený M.-Anděl, Stejskal, Pavlásek, Hofman-Burian(Anděl M.), Štofko

Branky:3xŠtofko,Anděl D.

Zápas jsme nezačali vůbec špatně. Od začátku jsme přebrali iniciativu a byli rozhodně lepší tým. Bohužel přišla 20. minuta a ošetřování Michalovského, které domácí rychle využili kolmou přihrávkou za naší obranu, pozdní výběh Vávry a bylo to 1:0 pro domácí. Naštěstí nás inkasovaný gól nastartoval ještě k lepšímu výkonu, který jsme po zásluze korunovali gólem v podání Štofka v 30. minutě. V 40. minutě jsme již šli do vedení po samostatné akci Červeného a přesném zakončení Štofka. Do poločasu se již nic podstantného nestalo. Jenom musím připomenout několik faulů na výborně hrajícího Stejskala, za které měl být již v první půli vyloučen hráč domácích. Do druhé půle jsme vstoupili poněku nervózně. Začali jsme kazit a nechali soupeře hrát. A měl možnost i vyrovnat. Naštěstí byl to Stašov, který se sám porazil svojí nedisciplinovaností a následovaly dvě zbytečné červené karty pro domácí, které rozhodly o zápase. V 80 minutě završil Štofko hatrick a 85. minutě Anděl krásnou střelou z dálky dal konečných 1:4.