Starší přípravka hřiště Nižbor

09.09.2013 18:38

sestava:Slabý,Švec Jakub,Boubín,Bureš,Fišer

střídání:Kupec Martin,Kupec Michal,Filčák,Kohout,Gonda

1.zápas s Chyňavou jsme začali na výbornou,kdy první půle skončila 6:0.I když kluci z Chyňavy teprve začínají,nikdy soupeře nepodceňujeme.

Zápas skončil 9:0.Brankami Fišera 6x,Gonda2x,Bureš 1x

2.zápas proti Berounu jsme nastoupili s přesvědčením,že je konečně udoláme,ale s jakým nasazením jsme do boje šli s takovým jsme i

inkasovali branku na 1 :0.Kluci zhořkli a přestali chtít balóny a tak dostali na 2:0.Vyhecováním,že jsou lepší a mají na to hrát s vůlí a ikdyž

prohrávají se to zlomilo v náš prospěch,začali hrát a bojovat!Když dal Figi na 2:1 dostali opět chuť a Bureš s gólem na 2:2 se Beroun

úplně rozložil a ve finále rozhodl Roman Kohout,kdy střelil branku na 2:3 a tím zápas ukončil.
3.zápas jsme nastoupili proti domácímu Nižboru,kde si kluci s chutí zahráli fotbálek a i když půle skončila jen 2:1.druhou půli  si to vynahradili a

porazili tým domácích 6:1.

Kluci mi dokázali,že když spolu drží tak umějí bojovat.Nezáleží,kdo góly dává,ale kdo se o ně zaslouží.To znamená - správná rozehrávka,zpracování a přihrávka.Jsme jeden tým,takže "jeden za všechny,všichni za jednoho!"Budu ráda,když to tak půjde dál