15.09.2013 19:17

sestava:Kupec Martin,Fišer,Bureš,Boubín,Kohout,Švec Jakub

střídání:Slabý,Kupec Michal,Švec Vojta,Filčák,Gonda

branky:Fišer 10x,Bureš 3x,Kohout 4x,Filčák,Kupec Michal

1.zápas Derby s Chyňavou nám vyšel na jedničku.Kluci se hned na začátku rozehřáli a měli jsme skvěle našláp-

nuto do dalších zápasů.Chyňava inkasovala 10:0.

2.Hned při druhém soupeři s Berounem jsme po vydařených gólech Figiho vedli 2:0,ale hoši jakoby se zhroutili

a přestali hrát.Půle skončila 3:1 pro nás.Druhá půle byla hrůza,není o čem mluvit!Beroun si rozdával přihrávky a

s první nám inkasovali 2 góly během dvouch minut.Do poslední chvíle to bylo napjaté,zápas skončil 4:4

3.zápas s Nižborem vyhrotila penalta na nás domácí,kdy Nižbor proměnil a hned v úvodu vedl 1:0

Kluci neměli zájem hrát fotbal.Spousta zbytečných faulů.Druhá penalta byla odpískaná díky rukouch soupeře,kdy Figi skóroval na 1:1.Nevím,jestli to bylo únavou nebo počasím,ale ani to nás nikam neposunulo.Zájem žádný a ani

se na to nedalo dívat z pohledu diváka.Zápas naštěstí pro nás skončil  výhrou 4:2.

Na závěr: pánové,jednou jsme dole jednou nahoře.Do dalších turnajů nám zbývá ještě mnoho sil,tak je neplýtvejte zbytečnostma a hrajte s chutí.Víte,že máte na víc!   Saša

Hýskov-Chyňava  10:0   (7:0)

Beroun-Hýskov      4:4    (1:3)

Hýskov-Nižbor        4:2    (2.1)