Přátelské utkání

03.03.2012 12:48

Fk Hýskov: Žebrák 6:2 (1:1) sestava: Hosnédl, Křestan, Choc, Bartoš, Kabát, Lhotka, Sechovec, Stejskal, Stehlík, Pošmurný, Steiner. střidal: 20´ Poláček za Choce. branky: Stejskal 3, Lhotka, Sechovec, Steiner rozhodčí: Špicl. Komentář hýskovského fotbalového srdcaře a kapitána v tomto utkání Davida Stehlíka: Do dnešního přípravného zápasu jsme opět nastoupili bez několika opor z důvodu nemoci. Díky absenci hráčů na marodce jsme se sešli pouze ve dvanácti. V úvodu první půle odstoupil kvůli zranění Pavel Choc a tím pádem už nebyl nikdo na střídání. 1.poločas byl hodně vyrovnaný a tomu odpovídal i výsledek 1:1. Na začátku druhé půle se soupeř dostal do vedení 1:2, ale nás to nepoložilo, během 5 minut jsme otočili na 3:2. Po tomto obratu soupeř odpadl a už se na nic nezmohl. Dále jsme hráli aktivně a skore narůstalo až na konečných 6:2. Jsem rád , že se nám začalo střelecky dařit což potvrdil Lukáš Stejskal hattrickem. Chlapci jen tak dál!!!!