Mutějovice : Fk Hýskov 4:2 (1:2)

13.11.2011 20:19

Sestava: Hosnédl, Kabát, Choc, Bartoš, Frydrych, Steiner, Stejskal, Sechovec, Lhotka, Vávra, Hnátek,  střídali: 70´Stehlík za Steinera, 85´Poláček za Lhotku

Branky: Stejskal, Hnátek

Komentář prezidenta klubu: K utkání do Mutějovic jsme jeli s optimismem a s vírou v zisk 3 bodů. Ve 13. minutě předložil Sechovec Stejskalovi míč na podložce a Lukáš nezaváhal. V 17. minutě vyjádřil drtivou převahu Hýskova Hnátek a vedli jsme 2:0. Naše převaha pokračovala, ale ve 43. minutě po nedovoleném zákroku domácí snížili z pokutového kopu na 1:2. Penaltové představení pokračovalo i po přestávce. 47´-vyrovnáno na 2:2. Po chybě v rozehrávce na půlící čáře v 65´ domácí proměnili brejk na vedoucí gól. Mezitím likvidační zákrok na Steinera zůstal neoceněn a s vědomím, že závěr bude velice těžký, jsme se vrhli do útoku se záměrem uhrát alespoň jeden bod. V 88´ve hře "vabank" jsme inkasovali počtvrté. Co říci závěrem? V Mutějovicích máte dobré pivo, ale na jaře - Chmelaři, těšte se!!

50 hýskovských fanoušků nás přijelo povzbudit a podpořit. DÍK!!!!