Mořinka: Fk Hýskov "B" 1:1(0:0)

21.04.2014 11:39

sestava: Stehlík-Poláček,Pavlásek,Jonáš,Červený T.(Netáhlo),-Krajíc,Pudhorocký,Michalovský(Peroutka,)Anděl-Štofko,Hofman

Branka:Peroutka 60 minuta

Asi zasloužená remíza. Domací mohli jít do vedení již v 5 minutě,kdy jsme ustáli několik velkých šancí. Poté se hra vyrovnala a začali jsme být lepším týmem, zejména v kombinaci po zemi jsme soupeře přehrávali. Herní převahy mohl využít ve 25 minutě Krajíc, ale akci po pravé straně a průniku do vápna mu chyběl pověstný krůček.  Za zmínku do půle stojí ještě slušná střela Pudhorockého, s kterou měl golman domácích velké problémy. Ve druhé půli jsme udělali dvě změny a ta druhá nám vyšla na 100%, když se PEROUTKA prosadil přes obranu soupeře a golmana hostů a poslal nás do vedení. Bohužel nás to jaksi ukolébalo a soupeř nejdříve zahrozil nastřelením břevna. To nám bohužel nestačilo jako varování a tak v 75. min vyrovnal na konečných 1:1.