Králův Dvůr "B": Fk Hýskov 5:1 (2:1)

02.09.2013 07:51

sestava: Vávra - Michalovský, Kabát,Netáhlo(75´Anděl),Jonáš - Anděl ml., Červený M.,Stejskal,Stehlík - Holeček,Štefl(78´Červený T.)

Nastoupili jsme proti nejsilnejšímu týmu za poslední rok. Se soupeřem jsme drželi krok do 15 minuty, kdy nás překonali střelou z dálky 1:0. Ve 20 min. to již bylo 2:0 po chybě obrany. Naštestí jsme dokázali rychle odpovědět po rohu Holečeka a přesné hlavičce Štefla. Do konce poločasu jsme začali hrát fotbal a byli lepší tým a škoda, že jsme nezužitkovali jednu ze standartních akcí . Po přestávce už jsme se k ničemu podstatnému nedostali a začal se projevovat věkový rozdíl a byla jen otázka času, kdy nás soupeř dorazí. To se mu povedlo v 65 min. na 3:1. V 75 min.  to již bylo 4:1 po špatném odkopu ve vápně a štastné teči soupeře. Gól na 5:1 neměl platit, jelikož Vávra po výbuch dělobuchu přestal hrát a hráč soupeře ne zrovna v duchu fair-play ho obral o míč a dal do prázdně branky. Výsledek je krutý, ale i tak musím vyzdvihnout výkon především Kabáta, Michalovského, Stejskala a Holečka.