Hořovicko "B": Fk Hýskov 4:3

20.08.2012 16:18

sestava: Hosnédl, Frydrych, Frajer, Křestan, Fiala, Pošmurný, Sechovec, Stejskal, Choc, Poláček, Bastl, Vávra, Steiner. Branky: Steiner 2, Sechovec. Komentář as. trenéra: Utkání se hrálo od 14hod za velkého vedra, které poznamenalo celý zápas. Do 30 min byl zápas vyrovnaný ,měli jsme více šancí na zakončení, ale střely Vávry, Steinera a Stejskala zlikvidoval dobrý domácí brankář. Potom někteří naši hráči více "hovořili" s rozhodčím a protihráči a podle toho také vypadal závěr 1.poločasu. Během 10´ jsme inkasovali 3 góly jeden z penalty. Ani druhý poločas nezačal lépe a tak jsme ve 48´inkasovali na 4:0. Potom jsme se přece jen začali soustředit na fotbal a Steiner snížil. Po hezké akci a přihrávce Frýdy skóroval Sechovec. V závěru ještě proměnil Steiner pokutový kop po faulu na Choce. Konec utkání už obě mužstva pouze dohrávala. Největší radost oběma týmům udělal rozhodčí, když utkání ukončil. Utkání mělo všechny znaky přípravného zápasu za obrovského vedra.