Fk Hýskov "B": Zdejcina 6:3 (3:1)

01.05.2014 17:40

sestava:Kšír-Poláček,Tomsa ml.,Stehlík 45´(Červený),Steiner-Kouřil 55´(Jonáš),Pudhorocký 65´(Michalovský),Míka,Anděl-Hofman,Tomsa st.45´(Burian)

Branky:2xMíka,2xBurian,1xAnděl,1xHofman

Utkání jsme začali poměrně špatně, hned z první akce se dostal soupeř do vápna, vyběhnuvší Kšír fauloval a kopala se v 2.minutě penalta, kterou soupeř zkušeně proměnil. V 10. minutě mohlo být vyrovnáno, ale osamocený Míka hlavičkoval pouze do břevna. V 20. minutě opět velká šance a málem sestřelená reklama Peugeot, což se ještě pakrát opakovalo v podání jiných ostrostřelců. Naštěstí se nám přeci jenom podařilo vyrovnat, po vydařené akci Kouřila a nádherné střele Anděla 1:1. Přišla 35. minuta a dalekonosný centr Tomsy ml. a skvěle umístěná hlavička Míky 2:1. Do půle jsme se ještě dokázili utrhnout na rozdíl dvou gólů, zásluhou Hofmana 42 3:1. Do druhé půle jsem provedl několik změn, zejména ta v podání střidajícího Buriana, vyšla výborně. Burian utlumil vzrůstající tlak Zdejciny nejdříve v 50. minutě hlavou a o pět minut později z malého vápna  na 5:1. Trochu jsme polevili a soupeř toho dokázal využít v 75. minutě z jasné ofsajdové pozici snížit na 5:2. V 80. minutě nakonec přidal druhý gól Míka 6:2. Vypadalo to, že už to soupeř zabalí, ale i za tohoto stavu se nevzdával a v 93. minutě snížil na konečných 6:3. Zápas měl skončit jiným výsledkem, kdyby jsme proměnili jasné šance!!!!!!!!!