Fk Hýskov "B": Liteň 5:0 (1:0)

19.09.2011 17:28

sestava: Janda, Smrčka P., Poláček, Tomsa, Stehlík, Krajíc, Hnátek, Michalovský P., Kouřil, Smrčka M., Procházka

střídali: Jonáš, Anděl, David branky: Hnátek 2, Krajíc 2, Michalovský. diváků 80, rozhodčí: Ducký,

komentář mužstva: Za děštivého nedělního odpoledne, které by nám mohl Čad z Libye závidět, jsme na našem krásném pažitu přivítali tým z Litně. Soupeř vedený naší dlouholetou oporou Mírou Boubrlem, nastoupil oproti přátelskému utkání v plném počtu. Po vlažném začátku, kdy se oba týmy seznamovali  s terénem, to začalo na hrací ploše jiskřit, ale veškeré snahy hráčům se navzájem zranit utnul zkušený rozhodčí Ducký, mimo jiné tím, že vykázal trenéra domácích na tribunu. Po prvním poločase, který skončil 1:0 zásluhou zapůjčené posily z áčka J. Hnátka, ovšem nutno podotknout, že za první půli dokázal spálit dvě tutovky. Druhá půle začala tam, kde skončila ta první. Jinými slovy bojovnost, bojovnost, bojovnost. Na kopačky domácího celku vnesl klid skvěle a tiše hrající P. Michalovský, který krásně zakončil samostatný průnik do malého vápna. Za stavu 2:0 nás podržel útočník soupeře, který dokázal přestřelit branku ze dvou metrů. Další branka byla vlastní, díky akci Krajíce. Na 4:0 zvyšoval opět Krajíc střelou z vápna. Konečný stav zařídil Hnátek. Děkujeme za podporu fanouškům včetně "A" týmu.