Chrustenice: Fk Hýskov "B" 3:4 (2:1)

06.04.2014 09:37

sestava: Kšír-Prošek,Tomsa,Poláček,Jonáš-Anděl,Pavlásek,Pudhorocký,Hofman-Burian,Štofko(od 35 Netáhlo)

Branky:Tomsa ml.,Pavlásek,Burian 2x

Zápas jsme špatně nezačali, hráli jsme fotbal, soupeře jsme zatlačili a vytvořili si několik slibných šancí. Zejména Anděl, který šel sám, ale neproměnil. A jak už to bývá soupeř udeřil víceméně z první šance, kterou měl 25 min. po nedůrazu naší obrany. Bohužel ve 35 min. to již bylo 2:0, kdy Chrustenice využili početní výhodu, kdy jsme hráli bez zraněného Štofka a velké hrubce Jonáš-Kšír. Do poločasu snížil Tomsa ml.  parádním gólem  po rozehrání trésného kopu do šibenice.Druhou půli jsme začali skvěle a po akci Netáhla po straně a následnem přesném centru vyrovnal Burian. V 75 min. jsme opět neuhlídali jediného schopného fotbalistu Chrustenic Dvořáka, který si pohrál s naší obranou a domácí opět vedli. Zápas se zdál v tu chvíli ztracen, ale naší bojovností jsme dokázali v 90 min. vyrovnat opět po akci Netáhlo a zakončující Burian. Nakonec to z naší strany ještě nebylo vše, po rozehrání soupeře jsme vyhráli několk soubojů ve středu hřiště, dokázali se dostat do vápna, kde se k míči dostal Pavlásek a střelou po zemi překonal golmana domácích. Hračům musím poděkovat především za bojovnost.