Chodouň: Fk Hýskov "B" 4:1 ( 1:0)

26.08.2013 08:28

sestava: Kšír, Frajer, Michalovský M., Jonáš, Stehlík, Choc, Pavlásek, Stejskal, Tomsa Patrik, Burian, Štofko. Střídali: 25´Svoboda za Pavláska, 75´Peroutka za Štofka. Branka: Frajer Komentář trenéra: Zápas se nevyvíjel špatně, v úvodní čtvrthodince jsme si dokázali vytvořit par gólových šancí, ale bohužel neproměnili. Změna nastala v 25 min. zraněním Pavláska, které pro nás znamenalo citelné oslabení ve středové řadě, čehož soupeř využil v 35 min. vstřelením vedoucího gólu. V 60 minutě to již bylo 2:0 po nastřelení Svobodou hrače soupeře, od kterého míč zapadl pod břevno. V 70 minutě jsme dokázali snižit po tresném kopu Choce a přesné hlavičce Frajera. Bohužel chvíli na to domácí rozehrávali z 30 metrů tresný kop ve zdi došlo k teči a změny směru balónu na což nemohl Kšír reagovat. V 85 šel Stejskal sám ale bohužel neproměnil a tak nás domácí dorazili po chybě do té doby výborně chytajícího Kšira a bylo po zápase. Každopádně oproti přáteláku minulý týden herní zlepšení o 100%.