4.kolo LODĚNICE "B" : FK HÝSKOV 4:1 ( 3:0)

12.09.2022 20:10

Sestava: Bilec, Křestan, Dobrovodský, Veselý, Novák, Seidel, Hamouz, Popule, Sechovec, Čermák, Pošmurný. Střídali: 29´ Fajt za Hamouze, 46´ Liberský za Křestana,  58´ Brůna za Čermáka, 65´ Neumann za Sechovce, 79´ Prošek za Nováka. Branka Fajt Diváci : 40

Komentář: Nedělní duel na hřišti Loděnic sliboval atraktivní podívanou a kdo na hřiště u říčky Loděnice dorazil, určitě nelitoval. Z pohledu nestranného diváka se hrál velmi pěkný fotbal s šancemi na obou stranách, ale bohužel se skóre měnilo hlavně ve prospěch domácích. Ti začali aktivně, výborně se pohybovali a velmi dobře poskládané mužstvo ze starších hráčů a nadějí z juniorky mělo územní převahu a pěknými kombinacemi se dostávalo až před šestnáctku. My jsme vyráželi do rychlých protiútoků a do páté minuty měli i 2 velmi dobré příležitosti, ale v koncovce bohužel bez efektu. A tak uhodilo na druhé straně. Po centru z pravé strany se míč snesl na kopačku Karla Bartoše mladšího a ten krásným volejem otevřel brankový účet. Za chvíli se opět otevřela naše obrana na pravé straně, míč se dostal  k úplně volnému Novákovi stojícímu na malém vápně, kterému sice Popule míč vypíchl, ale bohužel s faulem a tak se kopala penalta. Tu proměnil opět Bartoš. V té chvíli jsme sice na vyložené šance vedli 5:2, kdy se tváří v tvář domácímu brankáři octli Seidel, Sechovec, Veselý a ani zkušený Hamouz netrefil z malého vápna branku a i proto jsme prohrávali 2:0. Po půlhodině hry se Hamouz zranil, střídající Fajt se nedokázal prosadit a tak po centru z pravé strany hlavičkoval Novák a určil poločasový výsledek. Do druhé půle jsme nastoupili alespoň se snahou zkorigovat nepříznivý výsledek. Domácí však drželi míč  na svých kopačkách a my hrozili pouze z rychlých protiútoků, kterým ovšem opět chybělo zakončení. To se ale nedá říci o domácích, kteří po další rychlé kombinaci zvýšili na 4:0. Nulu na našem kontě vymazal až těsně před koncem Fajt, když proměnil brejk, do kterého ho uvolnil Veselý, jež vystihl rozehrávku domácích. Opět se potvrdilo staré rčení, že na šance se nevyhrává a efektivita domácích slavila úspěch.