3.kolo FK HÝSKOV : PRASKOLESY 5:0 ( 3:0)

05.09.2022 19:24

Sestava: Bilec, Křestan, Dobrovodský, Veselý, Novák, Seidel, Neumann, Hamouz, Popule, Sechovec, Čermák. Srřídali: 61´ Brůna za Neumanna, 73´´ Štofko za Veselého. Branky : Sechovec, Veselý, Popule, Novák, Brůna. 80 diváků

Komentář: Do Hýskova v neděli přijelo mužstvo z Praskoles, se kterým v poslední době hrajeme vyrovnané zápasy a s tím jsme počítali i tentokrát. V pozměněné sestavě oproti zápasu v Zadní Třebáni jsme začali aktivně, drželi míč na svých kopačkách a kombinační hrou si vytvářeli šance, ty však ani Marek Veselý a ani Martin Seidel nedokázali proměnit. Hosté se s postupem času osmělovali a po 30 minutách hry měli i šance. Při první nedokázali trefit poloodkrytou branku a při druhé skvělým zákrokem podržel mužstvo gólman Bilec, což určilo další směr zápasu. Při následném protiútoku si Petr Sechovec rychlostně pohrál s obranou soupeře a střelou po zemi prostřelil hostujícího brankáře. Neuplynulo ani 5 minut a skore se měnilo znovu. Po rohovém kopu se odražený míč dostal k Veselému, který zpoza hranice velkého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě a zvýšil na 2:0. A aby toho nebylo málo, tak chvíli poté byl v pokutovém území faulován Čermák a nařízenou penaltu s trochou štěstí proměnil Popule, čímž určil poločasový výsledek na 3:0. Kdo z diváků se o přestávce držel u stánku s občerstvením, tak přišel o čtvrtou branku v síti hostů. David Novák se na levé straně velkého vápna uvolnil a jeho polostřela, polocentr nádherně zapadl do branky. O výsledku bylo již prakticky rozhodnuto a tak se druhý poločas hrál bezstarostný kombinační fotbal. Na konečných 5:0 upravil po narážečce před pokutovým územím svým prvním gólem za Hýskov Bruna. A tak to, že zkušený Štofko v posledních 15 minutách neproměnil tři velmi dobré příležitosti, byla škoda hlavně pro fanoušky.