2. kolo Zadní Třebán : Fk Hýskov 3:1 (2:0)

31.08.2022 17:01

Sestava: Bilec, Křestan, Dobrovodský, Veselý, Liberský, Novák, Seidel, Hofman, Neumann, Fajt, Hamouz. Střídali: 53´ Štofko za Fajta, 65´ Petránek za Neumanna. Branka: Fajt . Komentář: Domácí mužstvo s ambicemi na postup do okresního přeboru mělo od začátku herní převahu, ale naše dobře zformovaná obrana je nepouštěla do žádné větší šance. V rozmezí 35.-40. minuty jsme však díky dvěma nedorouměním v obranné řadě, kdy se nejprve Suchý dostal za obranu a přehodil brankáře Bilce a poté po špatně zahraném offiside systému a zakončení Kubína, prohrávali najednou 2:0. O přestávce jsme přeskupili rozestavení a hned prakticky po výkopu a po výborné individuální akci Matěje Fajta snížili na 2:1. To s domácími očividně otřáslo a najednou jsme měli podstatně více míč na svých kopačkách než v prvním poločase a dostávali se i do  zajímavých příležitostí. Zvláště Martin Seidel měl několikrát možnost vyrovnat , což se mu bohužel i díky velmi dobrému výkonu domácího brankáře nepodařilo. S přibývajícím časem jsme hru více otevřeli a domácí měli velké šance po rychlých protiútocích. Ty naštěstí bravurně pochytal Zdeněk Bilec a tím držel naše šance na vyrovnání až do závěrečných minut. V posledních 10 minutách jsme vrhli všechny síly do útoku a po jednom z brejků do otevřené obrany inkasovali. To domácí uklidnilo a utkání se víceméně dohrálo.