TETÍN "B" : FK HÝSKOV 1:5 ( 0:2)

10.10.2018 17:58

Sestava: Janda, Stejskal, Popule, Lukeš, Sechovec ml., Sechovec, Stehlík, Prošek, Veselý ml., Novák, Fiala. Střidali: 65´ Veselý st. za Nováka, 83´Pavlásek za Fialu. Branky: Lukeš 2, Popule 2, Sechovec. Komentář: Na tetínském hřišti, které bylo ve velmi špatném stavu prakticky bez trávy, jsme se představili s neobvyklou sestavou hlavně v obraně, ale přesto jsme soupeři v první půlce nepovolili ani jedno přímé ohrožení našeho brankáře. Uprostřed hru opanovali Sechovec se Stejskalem a vytvářeli svým spoluhráčům jednu příležitost za druhou. Když jsme po 20 minutách po gólech Lukeše a Populeho vedli 2:0 vypadalo to, že skóre bude rychle narůstat. Domácí však začali praktikovat offside systém, který až do poločasu lapil většinu našich pokusů a ty zbylé jsme trestuhodně zahodili. Po přestávce Tetín otevřel hru a snažil se výsledek zkorigovat, což ovšem byla voda na náš mlýn a po 10 minutách to bylo 4:0. Domácí se přes nepříznivý výsledek stále snažili útočit, takže se hra přelévala od branky k brance a odměnou jim byl čestný úspěch po střele z hranice velkého vápna. Na závěr se ještě podruhé prosadil Popule a tak jsem si mohli připsat další 3 body do tabulky.