Sk Nižbor: Fk Hýskov Ondrášovka cup

08.09.2010 19:51

Sk Nižbor: Fk Hýskov 5:3 (0:2).sestava: Hosnédl, Frajer, Bartoš, Kabát, Křestan, Lhotka, Stejskal, Tomsa Patrik, Frydrych, Vávra, Hnátek. střídali:Kouřil za Frydrycha, Pošmurný za Vávru. branky:Vávra, Bartoš, Pošmurný.

komentář as.trenéra:V 1. poločase se utkání odehrávalo převážně uprostřed hřiště. Domácí pozorně bránili a my jsme se nedokázali prosadit, až koncem poločasu jsme po hrubkách domácí obrany, vstřelili 2 rychlé branky. 2. poločas byl z naší strany něco strašného, to co jsme předvedli,  nemá s fotbalem nic společného. Hra bez myšlenky, nasazení, nepřesných přihrávek, ale hlavně neustáleho hádání a komentářů,  jsme si udělali velkou ostudu a nadšeně bojující domácí toho náležitě využili a vsřelil nám 5 branek a to ještě 5 tutovek nedali.JEDNÍM SLOVEM TO BYLA OSTUDA!!!!!