SOBOTA 18.5. V 14 HOD FK HÝSKOV : ZDEJCINA 4:0 ( 3:0)

13.05.2019 19:19

Sestava: Stehlík, Veselý, Pošmurný, Sechovec P., Dobrovodský, Choc, Fiala, Stejskal, Michalovský, Popule, Dlouhý. Střídali: 60´ Burian za Dlouhýho, 71´ Novák za Populeho, 79´ Prošek za Choce. Branky: Stejskal, Pošmurný, Choc, Popule. Komentář: Kdo přišel pozdě, musel se cítit ochuzen, protože stejně jako minulý domácí zápas, tak i se Zdejcinou, to bylo již v 6.minutě 2:0. Napřed Stejskal a pak dorážkou Pošmurný rozhodli o tom, že se v dalším průběhu hrál bezstarostný fotbal. Hosté věděli, že bráněním nic nezískají a tak se snažili hrát dopředu. "Odměnou" jim za to byly 2 břevna a pár nadějných akcí. Otěže zápasu jsme ale drželi pevně v rukou šance střídala šanci. Krátce před přestávkou po pěkné rychlé akci z hranice velkého vápna střelou do šibenice navýšil vedení Choc. V druhém poločase již hostům docházeli síly a tak se hrálo hlavně před jejich brankou, ale z velkého množství šancí se nám povedlo skórovat pouze po hlavičkové dorážce Populeho.