Sk Chlumec : Fk Hýskov 3:4 ( 2:1)

25.10.2017 10:24

Sestava: Dreksler, Fiala, Lukeš D., Křestan, Matějka, Sechovec, Cihelka, Lukeš R., Novák, Peclinovský. Střídali: 78´ Kabát za Lukeše D., 86´ Štastný za Lukeše R. Branky : Novák 2, Pošmurný, Matějka. Komentář: V téměř kompletní sestavě zajížděli hráči Hýskova k dalšímu utkání na horkou půdu do Chlumce. Jak je již bohužel v posledních zápasech zvykem, hráčům Hýskova opět hrubě nevyšel začátek zápasu, když po gólech ze 4 a 11 min. prohrávali 0:2. Jakoby až po těchto gólech přišel budíček a hosté konečně začali hrát fotbal. Z mírné převahy dokázali hosté snížit, když se v 19 min. prosadil M. Novák. Do konce první půle si hosté vytvořili ještě několik příležitostí ke skórování ovšem přišel druhý problém hostujících, což je proměňování šancí. I z tohoto důvodu se odcházelo do kabin za výsledku 2:1 pro domácí Chlumec. Druhá půle začala velkým tlakem hostí a bylo jen otázkou času kdy dojde ke srovnání skóre. Ke srovnání došlo v 66 min., kdy se po závaru před brankou domácích prosadil M. Pošmurný. Hostě byli v tuto chvíli jasně lepším týmem za což byli po zásluze odměněni dalšími dvěma góly, když se v průběhu čtyř minut trefili F. Matějka a opět M. Novák - skóre zápasu 4:2 z pohledu hostí. Deset minut před koncem zápasu dokázali domácí po krásné individuální akci snížit na rozdíl jedné branky. Po této brance vložili domácí veškeré sílu do útoku, nicméně změnu skóre to již nepřineslo. Hráči Hýskova zaslouží pochvalu, že za stavu 0:2 nesložili zbraně, zápas otočili a dovedli ho do vítězného konce. Na druhou stranu by to chtělo se zamyslet nad začátky utkání - jednalo se již o několikáté utkání kdy hráčům Hýskova hrubě nevyšel jeho začátek. Pánové, zápas začíná první minutou a ne až čtvrtou nebo jedenáctou.....