Hředle : Fk Hýskov 0:2 (0:1)

18.09.2016 11:35

Sestava: Dreksler - Lukeš, Vávra, Štastný - Petráš, Pošmurný,  Matějka,  Dóša, Frajer - Peclinovský, Fiala. Střídali: 67´Kabát za Petráše, 73´ Bastl za Dóšu, 86´Křestan za Fialu. Branky: Fiala, Vávra. Komentář: Za nepříliš slunečného počasí jsme zavítali na hřiště nováčka, do Hředel. Do utkání jsme nastoupili bez zraněného Kučery a Sechovce. Dále k utkání nemohli dorazit : Stehlík, Kouřil a Kšír.

Naopak uzdravený Bastl již mohl týmu pomoci.
Utkání začalo opět ve velkém stylu a náš tým se ujal vedení již ve čtvrté minutě, kdy na roh Matějky si naskočil Fiala a nedal brankáři šanci 0:1. V prvních třiceti minutách byl na hřišti jen jeden tým, ale bohužel branku se nám přidat nepodařilo. Blízko tomu byl Frajer, ale i Matějka, který z trestného kopu trefil břevno. První vážnější šanci si připsali hosté v 34. minutě, kdy Dreksler reflexivně vyrazil střelu vedle své brány a ještě lepší zákrok ba dokonce skvělý si hýskovský brankář připsal z následného rohu, kdy hlavičku domácího hráče vyrazil nad břevno. 1. poločas byl v naší režii a je jen velká škoda, že jsme nedokázali proměnit několik velmi dobrých příležitostí. 2. poločas také začal jako ve většině zápasech a to menší aktivitou našeho týmu. Ihned jsme za to mohli být potrestáni, neboť během pěti minut si domácí tým vytvořil několik nebezpečných situací. Nicméně v 50.minutě mohl přidat Peclinovský druhou branku, bohužel jeho střela zamířila pouze do tyče. V 65.minutě domácí hráč fauloval Fialu a Vávra se z pokutového kopu nemýlil 0:2. Náš tým vedl naprosto zaslouženě a domácí hráči to těžko nesli. Už v prvním poločase jsme mohli vidět několik nebezpečných zákroků a oplácení po odpískání. V druhé půli zejména zákrok na Fialu a poté Frajera vypadal velmi nebezpečně a domácí "fanoušci" tomu moc nepřidali. Nicméně po dobrém a koncentrovaném výkonu si odvážíme důležité 3 body. Již tuto sobotu nás čeká HŘEBEČ a budeme rádi, když nás naši fanoušci přijdou podpořit v co největším počtu.