Doksy: Fk Hýskov 2:2 (0:2)

03.09.2011 22:54

sestava: Hosnédl, Choc, Bartoš, Frydrych, Křestan, Lhotka, Stejskal, Vávra, Steiner, Sechovec, Pošmurný. Střídali: 20´Hnátek za Lhotku, 30´Kabát za Pošmurnýho, 65´Michalovský za Steinera.

Branky: Stejskal, Pošmurný

Komentář trenéra: Domácí hráli oproti zápasu v Loděnicích už kompletní. Kluci však začali velmi dobře a v poločase jsme vedli 2:0 po brankách Míry a Lukyho. Bohužel už v 1.poločase se zranil Lhotka a Pošmurný, což naší hru velmi ovlivnilo. Ve druhém poločase jsme se dostali pod tlak domácích, ale šance jsme si vytvořili i my. Škoda chvilkové nepozornosti, kdy jsme dostali během 3´ dva goly. Navíc se zranil Steiner a museli jsme střídat po třetí. Přesto jsme nastřelili břevno Kabátem, Jirka Hnátek měl tutovku a Michalovskýmu obránce zablokoval na poslední chvilku dorážku do prázdné branky. OPĚT CHCI POCHVÁLIT CELÉ MUŽSTVO ZA PŘÍKLADNOU BOJOVNOST A VŮLI PO VÍTĚZSTVÍ. NIKDO Z NÁS NEČEKAL, ŽE ZE DVOU ZÁPASŮ VENKU BUDEME MÍT 4 BODY. Musíme to však potvrdit doma a doufat, že se dají zranění hráči dohromady.

Komentář GSM: Kluci dík za další krásnej fotbalovaj zážitek!!!!!