Sestava: Janda, Frajer, Bartoš, Křesťan, Frydrych, Lhotka,Stejskal, Sechovec, Bojkovič, Vávra, Hnátek

Střídání : 70´Pošmurný za Bojkoviče

85´Hosnédl za Vávru

Branky: Hnátek

Komentář as.trenéra: Zápas jsme měli rozhodnout v 1. poločase ve kterém jsme vedli 1:0 a nevyužili jsme 3 tutovky. Ve druhém poločase jsme sice hráli z kopce, ale nedokázali jsme využít několik slibných brejků (tyč 2x, břevno). Soupeř hrál velmi důrazně a v několika šancích nás podržel Petr Janda. Gól na 1:1 jsme bohužel dostali v 90´. Pozitivum je, že se nikdo nezranil a zápas jsme ve zdraví přežili. Ve fotbale se pohybuji 36 let, ale to co předváděli domácí diváci, to jsem ještě neviděl (urážky všech hráčů Hýskova včetně diváků a nakonec i rozhodčích), s fotbalem a povzbuzováním to nemělo nic společného. UBOHEJ VIDLÁKOV!!!!